Akbank'tan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank'tan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank'tan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi! Pınar Çürük -

Akbank, avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme planları ile müşterilerine özel anında ihtiyaç kredisi sunuyor.Akbank, avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme planları ile müşterilerine özel anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yüzde 1,49'dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayan banka, kredi kullanımında  hayat sigortası yapılmasını da zorunlu tutmuyor. Kredi faizleri bireylerin hayat sigortası yaptırmalarına ve yaptırmamalarına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Hayat sigortası yaptıran bireyler için aylık yüzde 1,49 oranında, sigorta yaptırmayanlar için ise yüzde 1,69 oranında faiz uyguluyor.

En uygun ihtiyaç kredisini sunan Akbank, düğün, eğitim, sağlık, alışveriş gibi tüm bireysel harcamaları kapsamında 48 ay vadeye kadar ödeme planı imkanı sağlıyor.

Akbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu hem bankanın internet sitesinden hem cep telefonundan sms atarak hem de banka şubelerinden hızlı bir şekilde yapılabiliniyor. Hızlı kredi başvurusunun onaylanması halinde bireylerin kredi kapsamında istenilen belgeler ile banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. Banka kredi başvurusunda müşterilerinden nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini, ikametgah belgelerini ve müşteri özelinde değişmek koşulu ile ek belgeler talep ediyor.

Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Akbank'ın düzenlediği anında kredine ilişkin olarak 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planı ile sigorta yaptırmadan 10 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık kredi ödemesi 312,11 Türk Lirası, kredi sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 14 bin 981,51 Türk Lirası olmaktadır.  Sigorta yapılması halinde aylık kredi ödemesi 327,88 Türk Lirası, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 15 bin 738,18 Türk Lirası olmaktadır. Banka ayrıca 50 TL tutarında da kredi tahsis ücreti almaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları En uygun ihtiyaç kredisi anında ihtiyaç kredisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank'tan Anında Cebinde 4.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank'tan Anında Cebinde 4.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Vakıfbank'tan Yeni Yıla Özel Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Vakıfbank'tan Yeni Yıla Özel Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!