Vakıfbank 75.000 Lira En Uygun Konut Kredisi!

Vakıfbank 75.000 Lira En Uygun Konut Kredisi!
Vakıfbank 75.000 Lira En Uygun Konut Kredisi! Dilek Demirler -

Vakıfbank uygun faizli konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerine destek oluyor.Vakıfbank uygun faizli konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerine destek oluyor.

Bankaların en uygun konut kredileri arasında yerini alan Vakıfbank konut kredisi aylık faiz oranları 0.87’den başlıyor. Vakıfbank faiz oranları kredinin ne kadar sürede ödeneceğine, kredi tutarına ve kredi sahibinin durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Vakıfbank kredileri faiz oranları bankanın inisiyatifinde olup bazı kriterlere göre değiştirilebilmektedir.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank düşük faizli konut kredisi olarak da nitelendirilebilen bu kredi kampanyasında 10.000 – 100.000 lira arasındaki kredi kullanımlarında uygulanan aylık faiz oranı kredinin vadesine göre değişir. Buna göre; kredisini 3 ay ile 12 ay arasında ödemek isteyen bir müşteriye yüzde 0.87, 13 ay ile 36 ay arasında ödemek isteyen bir müşteriye yüzde 0.88, 37 ay ile 60 ay arasında ödemek isteyen bir müşteriye yüzde 0.95, 61 ay ile 120 ay arasında ödemek isteyen bir müşteriye de yüzde 0.96 oranında aylık faiz oranı uygulanır. Vakıfbank konut kredisinde en uzun vade 120 aydır.

Vakıfbank Konut Kredisi Ödeme Planı Seçenekleri

Vakıfbank konut kredisi başvurusu yaparak bu fırsattan yararlanan bir müşteriye kredisi onaylandığı durumda birkaç çeşit ödeme planından birini seçme şansı verilir. Bunlar; taksitleri artan ödeme seçeneği, taksitleri azalan ödeme seçeneği, ara ödemesi bulunan ödeme seçeneği, esnek ödemeli seçenek şeklindedir. Ödeme seçeneklerini çeşitlendiren Vakıfbank bu uygulama ile kredi geri ödemelerini kredi sahiplerinin bütçelerine göre ayarlamasına imkan tanıyor.

Vakıfbank 75.000 Lira Konut Kredisi

Vakıfbank ev kredisi başvurusu yaparak 75.000 lira kredi kullanan ve 120 ayda geri ödeyeceğini taahhüt eden bir müşteri aylık yüzde 0.96 faiz oranından faydalanır. Bu müşterinin aylık kredi taksitleri 1.055,32 lira olurken, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar da 126.638,90 lira olarak hesaplanabilir. 

Vakıfbank uygun faizli konut kredisi Vakıfbank düşük faizli konut kredisi Vakıfbank konut kredisi başvurusu Vakıfbank ev kredisi başvurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank'tan Anında Cebinde 4.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank'tan Anında Cebinde 4.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Vakıfbank'tan Yeni Yıla Özel Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Vakıfbank'tan Yeni Yıla Özel Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!