Ziraat Bankası'ndan Masrafsız 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, müşterilerine komisyon almadan 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası'ndan Masrafsız 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, müşterilerine komisyon almadan 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Masrafsız ihtiyaç kredisi sunan Ziraat Bankası, yüzde 1,34 oranında faiz uyguluyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin aldığı kredinin tutarına ya da kredi vade süresine göre değişkenlik göstermiyor. Aynı şekilde piyasada meydana gelen faiz dalgalanmalarında da kredi faiz oranları etkilenmiyor.

Müşterilerin kredi kullanımı süresi boyunca hayat sigortası yaptırmaları zorunlu değildir. Ancak banka müşterilerine sigorta yaptırmaları için talepten bulunuyor. Hayat sigortası ödemesinin hesaplamaları ise müşterilerin demografik bilgileri yani yaşları, cinsiyetleri gibi özelliklere değişkenlik gösteriyor.

Ziraat Bankası Masrafsız Kredi Başvurusu ve Detayları

Kredi başvuruları Ziraat Bankası şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında bireylerin T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanı ya da sürücü belgelerinden herhangi birinin aslını, kredi başvuru formunu, gelir belgelerini ve ikametgah belgesini getirmeleri gerekiyor. Gelir belgeleri kişiden kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Eğer bireyler kamu çalışanı ise gelir dokümanı, özel şirket çalışanı ise maaş bordrosu ya da işyeri tarafından imzalanan gelir belgesi, kendi işinin sahibi olanlar ise ticaret sicil gazetesi ile vergi levhasını getirmeleri gerekiyor. Eğer müşteriler çalışamıyor ve gelir beyanında bulunarak kredi kullanacaklar ise ipotek ettirecekler gayrimenkulün tapusunu getirmeleri gerekiyor.

10.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Sabit faizli masrafsız ihtiyaç kredisi sunan Ziraat Bankası'ndan 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin Türk Lirası tutarında finansman alan bireylerin aylık yüzde 1,34 faiz oranı uygulanması ile birlikte ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 300,57 Türk Lirası olmaktadır. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 14 bin 427,14 Türk Lirası olmaktadır.

Ziraat Bankası Masrafsız ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi sabit faizli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!