İş Bankasından 25 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası anında 25.000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. 25.000 TL'e kadar anında başvuru ve detayları

İş Bankasından 25 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası tarafından müşterilerine özel olarak anında kredi başvurusu yapanlar için onaylı finansman desteğinin verileceği ifade edildi. 25 bin liralık destek verileceği öğrenildi. 

Bankalar tarafından müşterilere çeşitli imkanlar sağlayan özel ihtiyaç kredilerinde İş Bankası verdiği hizmet ile bir adım öne çıktığını ortaya koydu. Uygun faiz seçenekleri ile müşterilerin kolay ödeme imkanlarından yararlanabilecekleri kredi imkanlarının sunulduğu ifade edildi. Hayat sigortası imkanı da sunulurken yüzde 1.29 oranında faiz seçeneğinin sunulduğu belirtildi. Hayat sigortası yaptırmayı tercih etmeyenler için ise farklı faiz seçeneklerinin sunulduğu açıklandı. Buna göre yüzde 1.35 seviyelerinde faiz oranının uygulandığı açıklandı. 

Kredi seçenekleri iki farklı şekilde veriliyor. Bu süreç içerisinde hem banka şubesine bizzat giderek başvuru yapabilir hem de mobil üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu süreç içerisinde 25 bin liralık kredi başvurusu için bazı belgelerin hazırlanması gerekiyor. İmza, kimlik numarası, ve çeşitli dökümanların hazırlanmasından sonra tutarlar açısından bankanın yardımcı olabileceği belirlendi. Kredi başvurusu tarafından banka tarafından herhangi bir şekilde kefil istenmediği özellikle belirtildi. 

48 ay ödeme planı bulunan 25 bin liralık kredinin hayat sigortası yaptırıldığı zaman aylık olarak ödenmesi gereken tutarı 742 lira olarak belirlenmişti. Bunun ardından sigorta yaptırmak istemeyenler için miktar 753 lira olarak belirlendi. Bir sefere mahsus olmak üzere alınan masraf ücreti ise 125 lira olarak belirlendi. Sigorta miktarı özellikle kredi çekecek kişinin cinsiyeti ve yaşı gibi durumlara göre değişiklik gösterecek. 

iş bankası ihtiyaç kredisi 25 bin lira
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!