Ziraat Bankasından Masrafsız Kredi İmkanı

Ziraat Bankası 10.000 TL masrafsız anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı, Detaylar

Ziraat Bankasından Masrafsız Kredi İmkanı

Kamu bankaları arasında en çok tercih edilen Ziraat Bankası 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için tüm masrafları üstleneceğini açıkladı. 

Türkiye'de bulunan kamu bankaları arasında en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Ziraat Bankası müşterilerine çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor. Nakit ihtiyacı bulunan müşterileri için özel olarak masrafsız kredi vereceğini açıklayan banka şimdiden çalışmalara başladı. İhtiyaç kredisi için uygun faiz oranlarının belirlendiği açıklandı. Bunun üzerine ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1.34 oranında sabit bir şekilde uygulanmasına karar verildi. 

Banka müşterileri için 48 aya varan vade imkanları sunuyor. Ayrıca eşit taksitlerle ödeme imkanı sunması bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Normalde bankalar tarafından yapılan kredi başvurusu ve ödemeler sırasında ortaya çıkan dosya masrafları için belirli bir oranda masraf alınıyordu. Bunun ardından müşterilere sunulan yeni fırsatlarla birlikte artık dosya masrafları için herhangi bir ücret talep edilmeyeceği ifade edildi. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak adına banka şubelerine başvurmak gerekiyor. Bireysel olarak istenen belgelerin bu süreçte hazır bulundurulması isteniyor. Bunun için gelir belgesi, nüfus cüzdanı, kredi başvuru formu istenilen belgeler arasında yer alıyor.

Ziraat Bankası tarafından yapılan başvuruların değerlendirilmesinin ardından 10 bin liralık ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli olarak verilecektir. Bu süreçte 10 bin liralık kredi çekecek kişinin ödeme planının sonunda ödeyeceği miktarın 14 bin 427 lira olması planlandı.

ziraat bankası masrafsız kredi ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!