Yeni Plakaları Hemen Alın

Yeni Plakaları Hemen Alın
Yeni Plakaları Hemen Alın -

Trafik Şube Müdürlüğü tarafından verilen plakalar hızlı bir şekilde gönderilirken bu süreçte form doldurarak 10 dakika içerisinde işlemlerin tamamlanması gerçekleştirilebilir.Trafik Şube Müdürlüğü tarafından verilen plakalar hızlı bir şekilde gönderilirken bu süreçte form doldurarak 10 dakika içerisinde işlemlerin tamamlanması gerçekleştirilebilir. 

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı tarafından araç alacaklara ve özellikle plaka değişikliğine gideceklere önemli uyarılar yaptılar. Bu süreç içerisinde plakaların değişimi için vatandaşların birçoğu uzun işlemler ile uğraşacaklarını düşündüklerinden dolayı sürenin biraz daha uzamasını sağlıyorlar. Ancak yapılan açıklamalara göre sanıldığı gibi olmamakla birlikte işlemlerin 10 dakika içerisinde tamamlandığı açıklandı. 

Trafik şube müdürlüklerinden konu hakkına gerekli belgenin alınmasının ardından Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonuna bağlı olarak işlem yapan bürolara giderek  gerekli işlemleri sonlandırmak gerekiyor. Bu süreç içerisinde plakalar sadece 10 dakika içerisinde değişebilecek. Vatandaşların pek çoğu işlemlerin günler sürebileceğinden endişe duydukları için sürekli olarak bu süreci ertelemeye çalışıyorlardı. Bununla birlikte beklenilenin aksine plakalar hızlı bir şekilde değişebilecek. Son dönemlerde araç kusur tablosu yayınlanmıştı. Bu tabloya göre uyum sağlamayan araçların yıllık araç muayenelerinden geçemeyerek trafiğe çıkmaları engelleniyor. Bu konuda plakalarda çeşitli yazılar ve işaretlerle tamamlanmış plakaların kabul edilmediği ifade edildi. Muayeneden geçemeyen bu araçların plakalarının değiştirilmesi gerekiyor. Bununla birlikte araçta meydana gelen bazı kusur tablolarının dikkatli bir şekilde incelenerek ona göre yeniden düzenlenmesi aranılan şartlar arasında yer alıyor. 

Plaka basım ve dağıtım işi son yıllarda yapılan yeni düzenlemelerle birlikte TŞOF odalarına verildi. Yetkililer tarafından bu durum tekrar duyuruldu ve vatandaşlar konu hakkında bilgilendirildi. 

plaka değişimi 10 dakikada alın ttrafik şube müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!