Turizm Devi İflas Etti

Turizm Devi İflas Etti
Turizm Devi İflas Etti -

Alman turizm devi olan JT Touristik yaptığı açıklamaların ardından iflasını istediğini duyurdu.Alman turizm devi olan JT Touristik yaptığı açıklamaların ardından iflasını istediğini duyurdu. 

Turizm sektörü içerisinde yer alan firmalar arasında dünya devleri arasında görülen ve bu süreçte Almanya'nın önemli turizm şirketlerinden birisi olan JT Touristik son dönemlerde zor zamanlar geçirdiğini ifade etti. Turizm sektörü içerisinde kötü bir yıl olarak değerlendirme yapılmıştı. Özellikle bu süreçten Almanya'nın olumsuz bir şekilde etkilenmesi tepkilere neden oldu. Alman pazarı içerisinde turizm sektörü içerisinde yüzde 18 oranında bir düşüş görüldüğü tespit edildi. 

Almanya'ya bu süreçte kötü bir haber daha geldi. Almanya'nın Berlin kentinde bulunan JT Touristik firmasının iflasını istedikleri öğrenildi. Bu süreç içerisinde Almanya'nın önemli firmalarından birisi olan JT Tourism'in 50 bin civarında turist gönderdiği tespit edildi. Bu süreç içerisinde müşterilerinin sigorta işlemlerini yaptıracak herhangi bir şirket bulamadıkları için iflası istedikleri öğrenildi. 

İflas başvurusu yapan şirket halihazırda tatilde bulunan vatandaşların durumdan endişe duymamaları adına herhangi bir sorun olmadığı özellikle ifade edildi. Bu süreç içerisinde şirketin yöneticilerinin iflas hakkında gerekli adımları atacakları belirlendi. 

alman turizm devi turizm devi iflas etti almanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!