Otomobil Üreticilerinin Emisyon Skandalı!

Otomobil Üreticilerinin Emisyon Skandalı!
Otomobil Üreticilerinin Emisyon Skandalı! -

Araçlar arasında meydana gelen emisyon skandalının ardından yapılan incelemelerde yeni skandallarında ortaya çıkması son derece dikkat çekti.Araçlar arasında meydana gelen emisyon skandalının ardından yapılan incelemelerde yeni skandallarında ortaya çıkması son derece dikkat çekti. 

Almanya'nın dev otomobil üreticileri hakkında çeşitli emisyon skandalları gündeme gelmişti. Araçların dizel emisyon sistemlerinde çevreye ve araca zarar verecek çeşitli hilelerin gerçekleştirildiği öğrenilmişti. Dev otomobil üreticilerinde Audi ve Wolksvagen gibi büyük firmaların emisyon skandalları ile sık sık gündeme geldikleri biliniyor. Tartışma yaratan süreçte savcılık tarafından incelemeler başlatılmıştı. Soruşturma devam ederken süreç içerisinde ikinci tutuklamanın gelmesi şaşkınlığa sebep oldu. Savcılık tarafından yürütülen soruşturmanın elde edilen bilgiler ışığında derinleştirildiği öğrenildi. 

Alman otomobil üreticisi olan Audi tarafından tutuklama hakkında açıklama yapıldı. Emisyon skandalının ardından şirkette çalışan bir kişinin sahte ve yanıltıcı reklam sebebiyle de tutuklandığı açıklandı. Ancak şirket yetkilileri durumun kendileri ile alakalı bir durum olmadığını ve bu sürecin kendilerinden ayrı olduğunu belirten birtakım açıklamalar yaptılar. İlk olarak 2015 yılında Wolksvagen tarafından ortaya atılan emisyon skandalının sonraki dönemlerde Audi'ye de sıçradığı belirlenmişti. 

Emisyon skandalı hakkındaki  süreç devam ederken yeni süreçlerinde hayata geçebileceği ve bu dönemde soruşturmanın derinleştirileceği iddia edildi. Konu hakkında incelemeler devam ediyor. 

emisyon skandalı wolksvagen audi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!