APP Plaka Kullanan Sürücülere Şok!

APP Plaka Kullanan Sürücülere Şok!
APP Plaka Kullanan Sürücülere Şok! -

TOKAT İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından yapılan uygulamalar sonrasında Amerikan pres plaka kullanan sürücülerin durdurulduğu ve kendilerine para cezalarının kesildiği öğrenildi.TOKAT İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından yapılan uygulamalar sonrasında Amerikan pres plaka kullanan sürücülerin durdurulduğu ve kendilerine para cezalarının kesildiği öğrenildi. 

Tokatta emniyet ekipleri tarafından şehrin farklı bölgelerinde çeşitli uygulamalar yapıldı. Bu uygulamaların ardından Amerikan pres plakalı olan araçların durdurulduğu ve para cezalarını kesildiği belirlendi. Bu süreç içerisinde emniyet ekipleri tarafından yapılan incelemelerde Amerika press plakaların trafiğe çıkmasının yasak olduğu trafik kanunu çerçevesinde açıklandı. Bunun ardından plaka denetimlerinde pek çok aracın Amerikan Pres plakaya sahip olduğu belirlenmiş oldu. 

Bu plakaların belirlenen usullere uygun olmamasından dolayı trafik polisleri tarafından para cezasının kesildiği öğrenildi. Otomobil sürücülerine plakalar karşılığında 427 lira para cezası kesildi. Plakanın kullanılması için değiştirilmesi gerekecek. Değişim işlemleri için ise 7 günlük bir süre tanındı. Bu süreç içerisinde plakalarda değişikliğe gitmeyen sürücülerin otomobilleri ile trafiğe çıkmaları engellenmiş olacak. 

Yapılan denetlemeler sonrasında 8 araca plakalardan dolayı para cezasının kesildiği açıklandı. Sürüş sırasında abartılı bir şekilde egzos kullanan otomobillerinde cezai işleme maruz kaldığı öğrenildi. Sahte plakaların incelenmesi, kullanımının önüne geçilmesi için denetimlerin trafik ekipleri tarafından artırılmasına karar verildi. Bu süreçte terör olaylarına karşı da önlem alındı. 

amerikan pres plaka denetimi tokat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!