İstanbullulara Müjde! Ulaşıma Yüzde 50 İndirim!

İstanbullulara Müjde! Ulaşıma Yüzde 50 İndirim!
İstanbullulara Müjde! Ulaşıma Yüzde 50 İndirim! -

22 Eylül tarihinde Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında İstanbullulara bir müjde verildi. Bu süreçte ulaşımın yüzde 50 oranında indirimli olmasına karar verildi.22 Eylül tarihinde Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında İstanbullulara bir müjde verildi. Bu süreçte ulaşımın yüzde 50 oranında indirimli olmasına karar verildi. 

2002 yılından bu yana Avrupa Hareketlilik haftası pek çok ülkede kutlanmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan karara göre çevre illerde düzenlenen etkinliklerin daha kapsamlısı şehir içerisinde yapılacak. Böylece büyük oranda bir farkındalığın oluşturulması sağlanıyor. Çevreci çözümlerle birlikte pek çok vatandaşın dikkatini çekecek planlamaların yapıldığı öğrenildi. 

Avrupa Hareketlilik Haftası genellikle 16 Eylül ile 22 Eylül tarihleri arasında kutlanıyor. 48 farklı ülkeden 380'nin üzerinde şehrin katıldığı haftalık programda milyonlarca katılımcının yer alması bekleniyor. Şehir merkezlerinde motorlu taşıtlarda bireysel kullanımın kısıtlanması amaçlanırken toplu taşıma araçlarının teşvik edilmesi için farkındalık yaratılıyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmaların hız kazanması beklenirken Bostancı Kartal arasında bulunan sahil yolunun etkinlikler için kapatılmasına karar verildi. Kapatılacak sahil yolunda bisiklet, yaya ve toplu taşıma araçlarının yer alması planlanıyor. 22 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan organizasyona tüm vatandaşların davet edildiği açıklandı. Bu süreçte farkındalık yaratıldığını göstermek adına toplu ulaşım araçlarının yüzde 50 oranında indirimli kullanımına izin verilecek. Şimdiden katılım son derece yoğun olması bekleniyor. 

22 eylül istanbul ulaşıma yüzde 50 indirim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında Hesabında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Yapı Kredi Bankası'ndan Anında Başvuru İmkanı ile 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!