Katılım Emeklilik Sitesine Dev Ödül

Web Marketing Association tarafından organize edilen Web Awards Yarışmasında Katılım Emeklilik internet sitesi “Sigorta” alanında Standart of Excellence ödülünü kazandı. Ödülün ardından açıklamalarda bulunan Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Bu ödüller gelecek vizyonumuza veriliyor” açıklamasında bulundu.

Katılım Emeklilik Sitesine Dev Ödül

Katılım Emeklilik web adresi uluslararası alanda yapılan WebAward Yarışmasınca sigorta alanında “Mükemmellik Standardı” ödülünü kazandı. Bundan önce “The Horizon Interactive Awards” ödüllerinde Corporate & B2B alanında Silver Ödülü alan Katılım Emeklilik internet ortamında uluslararası 2 ödülü de alarak internet ortamındaki başarılarını kanıtlamış oldu.

Amerika’da bulunan Web Marketing Association jürileri tarafından yapılan kapsamlı değerlendirmenin ardından tasarım, teknoloji ve inovasyon kriterlerinde rakiplerini geride bırakarak ödüle uzandı. Jüriler tarafından yapılan yorumlarda sitenin görsel ve bilgi uyumunun mükemmelliği vurgulayarak site tasarımının kimliğiyle örtüştüğünü bildirdi.

Ayhan Sincek, “Katılım Emeklilik olarak dönüşüm ve değişim sürecimizi sürdürüyoruz. Dijitalleşme alanında gerçekleştirdiğimiz yenilikler ile teknoloji alanının öncüsü olduğumuza inanıyorum. Daha önce de “The Horizon Interactive Awards” tarafından ödüle layık görülmüştük. Bu ödülün ardından tekrar bu alanda büyük bir ödül aldığımız için çok gururluyuz” açıklamalarına yer verdi.

Katılım Emeklilik Genel Müdürü sözlerine “Trilyonlarca nesnenin bir biri ile haberleşeceği ve yapay zekanın yaşamımızdaki birçok süreci yöneteceği bir geleceğe doğru hızla ilerliyoruz. Bu gelecek vizyonumuzla gaz kesmeden değişimi planlamayı ve öncüsü olmayı hedefliyoruz. Bu vizyon ile dijitalleşme alanında önemli kararlar vererek kayda değer adımlar attık ve atmaya devam ediyoruz. İnternet sitemiz üzerinden faizsiz sigortacılık ve bireysel emeklilik sigortası hakkında merak edilen birçok bilgiye ulaşabiliyorsunuz. İnternet sitemizin yanı sıra sosyal medya ve blog sitelerimiz ile de müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. İnternet sitemizde bulunan internet şubemiz ile katılımcılarız fon değişimi, katkı payı ve günlük tasarruf gibi birçok işlemi kolaylıkla yapabilmektedir” açıklamalarında bulunarak süreci değerlendirdi.

katılım emeklilik web marketing association web awards
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!