HSBC'ten Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

HSBC yeni düzenlemiş olduğu kampanya sayesinde ihtiyaç kredisi alımlarını biraz daha kolaylaştırıyor.

HSBC'ten Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

HSBC Bankası, yeni düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kapsamında uygun faiz avantajına sahip ihtiyaç kredisini 48 aya varan vadeler ile alabilmenizi sağlıyor. Bu şekilde istedikleri oranları daha kolay ödeyebilen vatandaşlar, maddi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor. Üstelik bankadan kredi çekmek için takip etmeniz gereken adımlarda son derece basittir. Belirtilen belgelerle en yakın bir HSBC şubesine giderek işlemleri anında başlatabilirsiniz.

Bunun için bankanın istediği belgeler ise; nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, çalışma durumu için hazırlanan gelir belgesi, ikamet belgesi, son aya ait su doğalgaz veya elektrik faturalarıdır. Bunları da yanınıza alarak işlemleri daha hızlı bir hale getirmeniz mümkün olacak. Sağlık, eğitim, iş, tatil, teknolojik ürün gibi pek çok alanlarda beliren ihtiyaçlarınıza yönelik uygun faizli kredilere de buradan sahip olabiliyorsunuz.

Buradan 10 bin liralık bir kredi çektiğinizde ve bunu 36 ay vadeyle ödediğinizda aylık olarak ödemeniz tutar 1,70 faiz oranı üzerinden 394 liradır. 24 ay vade seçeneği üzerinden ödemeleri gerçekleştirdiğinizde de faiz oranı yine sabit kalırken o zaman eşit olarak yapacağınız taksit oranı ise 531 Türk lirası olur. Sizlerde en yakın şubeye giderek kendiniz için uygun olan kredi miktarına göre vade seçeneğini belirleyebilirsiniz. 

ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!