Vakıf Katılım Bankasından Kefilsiz Kredi

Vakıf Katılım Bankasından Kefilsiz Kredi
Vakıf Katılım Bankasından Kefilsiz Kredi -

Vakıf Katılım Bankası maddi ihtiyaçlara benzersiz şekilde çözüm sunmaya devam ediyor.Vakıf Katılım Bankası, vatandaşların ihtiyaç duyduğu nakit desteğine avantajlı karlarla birlikte sahip olmasını sağlıyor. 48 aya kadar uzayabilen ödeme seçenekleri sayesinde daha kolay kredi almanıza neden oluyor. Aynı zamanda kefilsiz ihtiyaç kredisi olduğundan dolayı, işlemler için ekstra çaba harcamanıza gerek kalmıyor.

Bu bankadan kredi alabilmek adına size en yakın şubesine uğrayarak bütün kredi işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Öte yandan kredi için başvuruları internet ve mobil yoluyla da yapabilmeniz mümkündür.

Bankanın başvuru sırasında istediği gerekli belgeleri de alarak şubeye o şekilde gitmeniz daha kolay kredi başvurusu için önerilir. Bu açıdan fatura, gelir belgesi, nüfus cüzdanı veya ehliyet gibi önemli belgelerin yanınızda bulunması gerektiğini unutmamalısınız. Buradan alacağınız ihtiyaç kredilerinde ise alınacak olan faiz 1, 63 olacaktır. Kendi belirlediğiniz yöntemlere göre almış olduğunuz krediyi, ister 3 ay, ister 12 ay, isterseniz de 48 ay vadeli şekilde ödeyebilirsiniz. 

kefilsiz ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Ziraat Bankası 50.000 Lira Konut Kredisi!
Ziraat Bankası 50.000 Lira Konut Kredisi!