PTT'den Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

PTT emeklilik kredisi kapsamında cazip koşullarla ihtiyaç kredisi sağlıyor.

PTT'den Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Artık maaşını PTT şubelerinden alanlar için başka bir bankadan ihtiyaç kredisi almaya gerek kalmayacak. Çünkü PTT emekli kredisi kapsamında, oldukça cazip avantajlara sahip kredi imkanı sağlıyor. Kredi almak için tek yapmanız gereken şey en yakın şubeye uğrayarak, 50 bin TL oranındaki kredinizi almaktır. Nakit ihtiyaçlarını hemen gidermeniz için en iyi olacak bu fırsat, anında kredi kullanmanıza da olanak sağlıyor. 

3 aydan 48 aya kadar vade planını belirleyerek, kredi alabilmeniz mümkündür. En düşük olarak 1000 TL en yüksek olarakta 50 bin TL oranında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Aynı zamanda sabit faiz oranı bulurken, faiz oranının ise 1,89 olduğundan bahsetmek gerekiyor. PTT bunun yanında kredi tahsis ücreti alan yerlerden biridir. Buradan 5 bin TL tutarında bir kredi çekmek istediğinizde bunu 12 ay vade seçeneği ile öderseniz, aylık olarak 480 TL ödeme yapmanız gerekir. 

20 bin TL tutarındaki bir krediyi 24 ay vade ile ödediğinizde aylık taksit miktarı 1089 TL olacaktır. Bu vade oranı 36 aya çıktığında ise 818 liralık eşit taksitlerle çekmiş olduğunuz krediyi ödeyebilirsiniz. Sizlerde size uygun olan vade seçeneğini belirleyerek en yakın PTT şubesinden kredinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

 

PTT emekli kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!