Enpara'dan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Enpara hayat kolaylaştıracak yenilikler yapmaya devam ediyor. Artık düşük faiz üzerinden krediler enpara üzerinden alınabilecek.

Enpara'dan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Enpara ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeye yönelik cazip avantajlar sunuyor. Düşük faiz oranları ile de kredi alımını kolaylaştıran enpara, insanlara daha hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapma imkanı tanıyor. Enpara'dan alacağınız ihtiyaç kredilerini 48 aya varan vadeler ile ödeyebilirsiniz. Vade süresini istediğiniz gibi belirleyerek, ödemeleri istediğiniz şekilde bitirmenizde mümkün olacak.

Enparadan kredi başvurusunda bulunabilmeniz için öncelikle kredi tutarının en az 1000 TL, en fazla da 30 bin TL oranını geçmemesi gerekiyor. Başvuru için kefil istemeyen bu adres, aynı zamanda teminat ve belge de istemiyor. Bunun yanından insanları zorlayan konular olan kredi masrafları, sigorta, komisyon gibi durumlarla da uğraşmanıza gerek yoktur. Aldığınız kredi her ay eşit taksitler halinde ödemeye başlayabilirsiniz. 

Enparadan 10 bin TL tutarında bir ihtiyaç kredisi aldığınızda bunu 24 aylık vade üzerinden aylık olarak 515 liralık eşit taksitlerle ödemeniz mümkündür. Eğer 30 bin TL tutarında bir ihtiyaç kredisi almak isterseniz ve bunu 36 ay vadeli olarak ödemek isterseniz o zaman ödemeniz gereken aylık tutar 1123 TL olacaktır. 

Enpara ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!