Denizbank'tan Anında İhtiyaç Kredisi

Denizbank'tan Anında İhtiyaç Kredisi
Denizbank'tan Anında İhtiyaç Kredisi -

Denizbank sadece TC kimlik numarası üzerinden ihtiyaç kredisi alınmasını kolay bir hale getiriyor.Denizbank yeni düzenlemiş olduğu kampanya ile ihtiyaç kredisi alımını biraz daha kolay hale getiriyor. Buna göre sadece TC kimlik numarası kullanarak cep telefonları üzerinden başvuru yapmak mümkün oluyor. Anında kredi başvurusu ile vatandaşların ihtiyaçlarını oldukça hızlı bir şekilde karşılayan Denizbank, aynı zamanda uygun faiz imkanları ile insanları sevindiriyor. Buna göre Denizbank tarafından sunulan faiz oranları ise 1,65 oranından başlıyor. Tabi faiz oranlarının ödemelerin vadesine göre değişeceğini belirtmek gerekir. 

Buna göre 3-12 ay vadeli olarak ödeyeceğiniz krediler 1,65 oranında, 12-24 ay vadeli olarak ödeyeceğiniz krediler 1,72, 24-36 ve 36-48 vadeli olarak ödeyeceğiniz krediler ise 1,78 tutarında faizlendirilmiş oluyor. Sunulacak olan faiz oranları için gerekli bilgilendirmeyi de şubelerden ayrıntılı biçimde almanız mümkün olacaktır. Mobil olarak kredi başvurusunda bulunma imkanı sağlayan Denizbank, bu başvurularda 20 bin TL'ye kadar kredi çekilmesine imkan tanıyor.

Denizbank şubelerinden birine uğrayıp başvuru yaptığınızda ise 55 bin TL'ye kadar kredi çekilmenize izin veriyor. Tabi Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli olan belgelerin de yanınızda bulunması iyi olacaktır. Bu sayede işlemlerin daha hızlı bir şekilde tamamlanacağını söylemek doğru olur. Bu yüzden bankanın sunmuş olduğu gerekli belgeleri inceleyerek, en yakın Denizbank şubesine uğrayabilirsiniz. 

Denizbank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye İş Bankası'ndan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye İş Bankası'ndan Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Ziraat Bankası 50.000 Lira Konut Kredisi!
Ziraat Bankası 50.000 Lira Konut Kredisi!