Odeabank'tan Anında Kredi !

Odeabank günde sadece 3 liralık taksitlerle ihtiyaç kredisi alınmasını sağlıyor.

Odeabank'tan Anında Kredi !

50 şubesi ve 1622 çalışanı ile hizmet vermekte olan Odeabank, daha kolay kredi çekilebilmesi adına sunduğu imkanları genişletiyor. Müşterilerine uzun vade imkanı ve düşük faizlerle kredi sunan banka, günde sadece 3 liraya ihtiyaç kredisinin alınmasını sağlıyor. Bunun yanında Odeabank ihtiyaç kredisi kapsamında gelir belgesi gibi belgeleri de istemiyor. Yani sadece başvuru üzerinden kolay bir şekilde kredi çekmeniz mümkün olacak. 

Odeabankın müşterilerine kredi konusunda sunduğu avantaj ise göz dolduruyor. 48 ay vade seçeneği sunan banka, düşük faizleri sayesinde beğenilen isimler arasında yer alıyor. Bu krediden yararlanmak isteyen herkes Odebank şubelerine bile gitmeye gerek kalmadan, evlerinde veya işyerlerinde anında başvuru yapabilirler. Bunun yanında bireyler 8444 SMS hattı üzerinden veya bankanın kendi internet şubesinden  de başvurularını gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında mobil şubeden de kredi başvurusu için ilk adımı atabilirler. 

3 Bin TL oranında bir ihtiyaç kredisi almak isteyen ve bunu 48 ay vade ile ödemek isteyen kişilerin ayda sadece 89 lira ödemesi gerekecektir. Bu kampanya kapsamında ödenecek olan faiz tutarı da 1,29 olarak belirlenmiştir. Kişilerin kendi karar vereceği ödeme yöntemine göre faiz oranlarında değişiklik yaşanabilir. Banka faiz konusunda 1,29'dan 1,79'a kadar faiz imkanı sunmaktadır. Sizlerde kendiniz için uygun olacak kredi tipini ve süresini öğrenebilmek adına, internet şubesi üzerinden veya şubeler aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. 

Odeabank ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!