Kredi Notu Düşük Olanlara Çözüm AktifBank'tan

Aktifbank, kredi notu düşüklüğü nedeniyle sorunlar yaşayan kişilerin yardımına koşuyor.

Kredi Notu Düşük Olanlara Çözüm AktifBank'tan

Aktifbank, kredi almak isteyen kişilere yönelik pek çok kolaylık sunan adreslerden biridir. Yeni yaptığı kampanya sayesinde ise, kredi alımlarını daha kolay bir hale getiren isim olmuştur. Artık kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi imkanı sunan Aktifbank, 48 aya kadar uzayan cazip taksit seçenekleri ile maddi ihtiyaçların karşılanmasını sağlayacak. İnternet  ile yapılabilecek ihtiyaç kredisi başvurusu kişilere şartsız ihtiyaç kredisi avantajı sunuyor. Aynı zamanda masrafsız olarak alınacak kredilerin de ödenmesi bu şekilde sağlanmış oluyor.

Aktifbank'tan alınacak en düşük ihtiyaç kredisi tutarı 500 TL olurken, en yüksek kredi tutarı ise 30 bin TL olarak belirlenmiş durumdadır. Bunun yanında ödeme yapabilmek içinde pek çok kolay yöntemi bulabilirsiniz. Buna göre PTT şubelerini kullanarak, Vakıfbank veya Akbank bankamatikleri üzerinden veya bankanın kendi internet şubesi aracılığı ile kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi alabilmek için şubelere giderek çok az zamanınızı alacak bir başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Bu adımdan sonra da banka hemen kredi tutarınızı alabilmenize imkan sağlıyor. 

Aktifbank ihtiyaç kredisi için alacağınız 10 bin Türk lirası tutarındaki krediyi yüzde 2,29 oranındaki faiz ile ödeyebilirsiniz. Bu durumda 48 ay vade ile ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 377 Türk Lirası olacaktır. Sizlerde kendinize uygun olan vade seçeneğini kullanarak kredi alımlarınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. 

kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi aktifbank ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!