Yapı Kredi'den Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası 2017 kurban bayramı kredisi kampanyasında vatandaşlara cazip seçeneklerde nakit yardımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi'den Bayram Kredisi

Yapı kredi bayram kredisi kampanyasında vatandaşların yüzünü güldürecek duyuruyu yapmış durumda. Buna göre nakit ihtiyacı çeken kişiler bu sistem üzerinden rahatlıkla nakit ihtiyaçları için çözüm bulabilirler. Düşük faiz ve uzun vade seçenekleri sunan banka, kurban bayramında oluşan ihtiyaçları bu şekilde giderirken, kişilere daha kolay bir ödeme yapma imkanı tanıyor. 

Yüzde 1,27'den başlayan faiz oranları sunan banka 48 ay vadeli olarak ihtiyaçlarınızı gidermenize imkan tanıyor. Örneğin 5 bin TL tutarında alacağınız bir kredi için 24 ay vadeli olarak her ay yapacağınız ödeme 254 TL oluyor. Eğer bu tutar 25 bin TL olursa, 36 ay vade seçeneği üzerinden aylık olarak yapacağınız ödeme 914 TL oluyor. Eğer daha büyük maddi ihtiyacım var diyorsanız, 50 bin TL'lik bir kredi çektiğinizde 48 aylık vade üzerinden bunu her ay 1476 TL ile ödeyebilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamanız kolay olurken en düşük kredi tutarının ise 1000 TL olduğunu belirtmekte yarar var.

Yapıkredi kurban bayram kredisi için SMS yoluyla başvuru yapabilmek için kredi türü bir boşluk aylık gelirinizi yazarak 4411'e SMS atabilirsiniz. Bunun yanında internet bankacılığı, ATM, telefon bankacılığı ve şubelerden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeye giderken kredi başvurusu için gerekli evraklar da yanınızda bulunmalıdur. Bu şekilde kredi işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. 

yapı kredi bayram kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!