Ucuz Yakıta Dikkat ! Daha Çok Ödemenize Neden Olabilir

Kurban bayramı yaklaşırken, Petrol Ürünleri İşveren Sendikası insanları ucuz yakıt konusunda uyardı.

Ucuz Yakıta Dikkat ! Daha Çok Ödemenize Neden Olabilir

Kurban Bayramı tatili için çok az bir süre kaldı. Özellikle bu dönemler içinde ucuz yakıta olan ilginin artması bekleniyor. Petrol Ürünleri İşveren Sendikası insanları bu yakıta karşı uyarırken, bundan ucuz durmaları gerektiğinin altını çizdi. Özellikle uzun yola çıkacakların bunda epey dikkatli olması gerektiğinden bahseden Sendika, ucuz yakıtın pek çok risk içerdiğinden bahsetti. Bu yakıtın hileli olduğunu belirtirken, güvenilir olan yakıtlardan yana tercihin yapılması gerektiğini söyledi. 

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası Genel Başkanı İmran Okumuş, sürücülerin ucuz akaryakıt çeşitleriyle çok fazla karşılaşma sıklığının olduğunu belirtirken, bunlara karşı şüpheyle yaklaşmaları gerektiğini söyledi. Çünkü maliyetin altında olduğu için bunda mutlaka hilenin olacağını belirten Başkan, tüketicilerin bu yakıtı satın alarak kar edeceğini sanarken, aslında bu yakıtların araç için oldukça zararlı olacağını belirtti. 

Bu nedenle bu tarz yakıt çeşitlerine rastlandığında kesinlikle bunlara yaklaşmamanın gerektiğini söyleyen Başkan, bu şekilde daha karlı bir şekilde alışverişlerin gerçekleşeceğini belirtti. Böylelikle aracın sağlığı da korunmuş olurken, daha uzun ömürlü bir hale gelebilir. Bu yüzden güvenilir olan yerlerden alışverişlerinizi sürdürmenizde yarar vardır. 

kurban bayramı tatili ucuz akaryakıt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!