ING Bank'tan Bayrama Özel Kredi

İNG Bank Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kapsamında maddi ihtiyaçları giderecek.

ING Bank'tan Bayrama Özel Kredi

Kurban bayramı ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerinin ihtiyacını karşılayacak bankalar arasında ING Bankası da yer alıyor. Banka ihtiyaçları karşılamaya yönelik uygun faiz oranlarında kredi sağlarken, uzun vade seçenekleri sayesinde de bu kredinin daha rahat şekilde ödenmesine yardımcı oluyor. ING Bank en düşük faiz uygulayan bankalar arasında bulunuyor. Buna bağlı olarak maddi ihtiyaçlarınızı bu bankadan yüzde 1,09 oranındaki faiz oranıyla rahatlıkla alabilirsiniz. 

Bu faiz oranıyla birlikte alacağınız 5 bin TL tutarındaki krediyi 12 aylık vade seçeneği ile ödemek istediğinizde aylık olarak yapacağınız ödeme 452 TL olacaktır. 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz ve bunu 36 ay vade seçeneği ile öderseniz, o zaman aylık olarak yapacağınız ödeme 356 TL olmaktadır. Bunun yanında daha büyük maddi ihtiyaçlarınız için 48 ay vade seçeneği üzerinden 30 bin TL tutarında bir kredi almak isterseniz, o zaman aylık taksit tutarı 854 olacaktır. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sayesinde istediğiniz tutarı daha rahat biçimde ödeme şansı yakalayabilirsiniz.

Her açıdan müşterilerine kolaylıklar sunmayı amaçlamış İNG Bank, kredi başvurusu işlemleri içinde bunu sürdürüyor. İster SMS yöntemi üzerinden, ister bankamatikten, isterseniz de şubelere uğrayarak, bayram kredisi için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Bunun için gerekli belgeleri yanınızda bulundurmaya da dikkat etmeniz gerekiyor. 

kurban bayramı ihtiyaç kredisi bayram kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!