Vakıfbank'tan Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank bayrama özel kredi kampanyası ile vatandaşların ihtiyaçlarını cazip avantajlarla giderecek.

Vakıfbank'tan Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank bayram kredisi kurban bayramı tatiline özel vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak açısından çok cazip avantajları da beraberinde getiriyor. Tüm ihtiyaçlarınıza özel 48 aya varan vade imkanı sunan Vakıfbank, kredi alımlarını her zamankinden daha kolay bir hale getirmiş durumdadır.

Bayram kredisi almayı düşünenlere ilaç gibi gelecek bu kampanya sayesinde, uzun zamandan beri düşlediğiniz nakit ihtiyacına daha hızlı bir şekilde sahip olabileceksiniz. Geleneksel bayram kredisi olarak adlandırılan bu kampanyada %1.16’lık bir faiz oranı bulunuyor. 3 aydan 48 aya kadar uzatılan vade seçeneği sayesinde, taksitlerin ödenmesi daha rahat bir şekilde yapılabiliyor. Örneğin, 20 bin TL oranında bir kredi almak istediğinizde, 48 ay vade koşuluyla ayda sadece 580 TL ödemeniz gerekiyor. 90 bin TL’lik bir kredi aldığınızda ise aylık olarak 2.583 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Banka ayrıca kredi tahsis ücreti alan bankalar arasında yer alıyor.

Vakıfbank kredi başvurusu için yapmanız gereken şey SMS, bankamatik veya online kanallardan herhangi birini kullanmaktır. SMS ile kredi bayram kredisi başvurusunda bulunmak için büyük harflerle kredi yazarak, aylık gelir miktarınızla birlikte 5724’e SMS atmalısınız. Aynı zamanda bankamatik ve şubelerden de hızlı başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka ön kefil şartı aramayan bankalar arasında yer alıyor. 

vakıfbank bayram kredisi vakıfbank kredi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!