Ziraat Bankasından Masrafsız İhtiyaç Kredisi !

Ziraat Bankası müşterilerine masrafsız ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankasından Masrafsız İhtiyaç Kredisi !

Ülkemizin en yaygın müşteri ağına sahip olan bankalarından biri olarak bilinen Ziraat Bankası, masrafsız ihtiyaç kredileri vereceğini açıkladı.Müşterilerin aldığı kredilerden tahsis ücreti almayan banka, komisyonsuz olarak kredi sunuyor. 

Ziraat bankası tarafından verilen ihtiyaç kredilerinde uygulanan faiz oranı ise 1.26 olarak biliniyor. Uygun faizler sunmakta olan banka, kesintisiz şekilde kredi veriyor. Bunun yanında banka haberleşme ücreti de almıyor. Kredinin tutarları ise tüm kişilere aynı oranda ödeniyor.

Ziraat bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisine başvurmak için bazı adımları yerine getirmek gerekiyor. Öncelikle banka tarafından verilen form eksiksiz olarak doldurularak, TC yazılı olan nüfus cüzdanı ve gelir belgesinin getirilmesi yeterli oluyor. Bunun yanında bankanın belirttiği birkaç ek belgede temin edildikten sonra kredi almak için kişilerin önünde bir engel kalmıyor.Bunun yanında serbest meslek sahibi olarak çalışanların veya şirket ortağı olan bireylerin bu belgelere sahip olması bekleniyor. Bu belgeler ise vergi levhası, onaylı maaş bordoları, emekli hesap cüzdanları oluyor. Bunların birinin eksik olması durumunda ise işlemlerin başlatılması söz konusu değil. Bunun yanında nüfus cüzdanlarının da parçalanmamış olması gerekiyor. Nüfus cüzdanı yırtık olan kişilerin ise, ehliyet veya pasaportla şubelerden birine başvurması yeterlidir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde 48 ay kadar vade imkanı sunuyor. 5 bin liralık ihtiyaç kredisi çekilirken, aylık olarak ödenmesi gereken faiz tutarı ise 147 TL yani %1,26 oluyor.  Bu oranın yıllık olarak maliyet oranı ise 19,7316 olarak belirlenmiş durumdadır. Sigortanın yapılması ise müşterilere zorunlu tutulmuyor. Müşteriler dilerlerse sigortalarını da yaptırabiliyor.

ihtiyaç kredisi masrafsız ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!