Erdoğan'dan Büyük Müjde!

Proje yatırım teşvik sisteminde 60 milyar liralık yatırımda oyun yazılımlarından vergi teşvikine kadar büyük bir alanda ekonomi konusunda ivme kazandıracak 99 yeni madde ile yol haritası hazırlandı. Ekonomi Bakanlığı tarafından oluşturulan bu yol haritası Erdoğan tarafından duyurulacak.

Erdoğan'dan Büyük Müjde!

Yılsonuna kadar eylem planı kapsamında ikisi İzmir ve İstanbul olmak üzere 3 yeni serbest bölge açılarak ithalatı düşürmek ve ihracat da 155 milyar dolarlık rekor hedefe ulaşmak için yepyeni adımlar atılacak. E-ticareti iki katına çıkarmak için yasal düzenlemeler yapılarak geçtiğimiz yıl 2 milyar dolarlık pazarda Dünya Merkezi olma hedefi ile yola çıkan Ekonomi Bakanlığı özel vergi düzenlemeleri gerçekleştirecek.

Recep Tayyip Erdoğan'ın talebi ile hazırlanan ve 180 gün içinde eylem planıyla toplumda her kesim de beklentilere cevap verecek olan bu değişiklik 260 proje de icradan oluşacak. Eylem planında dış ticaretten en küçük işletmelere kadar önemli başlıklar içerecek bu eylem planı baştan sona 99 maddesi ile birlikte vatandaşın günlük hayatında kolaylıklar sağlayacak ve Erdoğan planı 15 Temmuzdan sonra açıklayacak.

Toplumda büyük küçük tüm İşletmeleri ve hane halkının tamamını ilgilendirecek bu düzenleme sayesinde 180 günlük eylem planı ile toplumun tamamına önemli bir hizmet sağlanmış olacak. Tüm maddeleri ile vatandaşın günlük hayatında etki edecek olan bu plan en kısa sürede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak.

Erdoğan'dan Büyük Müjde! Proje yatırım teşvik sistemi Ekonomi Bakanlığı özel vergi düzenleme Erdoğan planı 15 Temmuzdan sonra açıklayacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!