Şampiyon Beşiktaş'ın Hisseleri Yükselişte!

Borsa İstanbul'da Beşiktaş hisseleri işlem görürken dün takımımın şampiyonluğunu ilan etmesi ile güne büyük bir yükselişle başlayan hisseleri de zirveye tırmandı.

Şampiyon Beşiktaş'ın Hisseleri Yükselişte!

Borsa İstanbul'da Beşiktaş hisseleri işlem görürken dün futbol takımının şampiyonluğunu ilan etmesi Beşiktaş hisselerinin güne yükselişle başlamasını sağladı. Spor Toto Süper Lig'in 33 haftasında Gaziantepspor deplasmanda 4-0 yenen ve 2016-2017 sezonunun bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş Borsa İstanbul'da işlem gören Beşiktaş futbol yatırımları A.Ş’nin hisselerinin yükselmesini sağladı. Futbol Kulübü'nün şampiyonluğu ile düne göre bugün 0.4 ile yükselişle 4.63 TL den başlasa da açılışın ardından hisselerde artışı etkisini sürdürdü ve kar satışlarıyla düşüşe geçerek 4 lira 35 krş’u gördü.

Beşiktaş hisseleri bugün saat 11.30 itibarıyla önceki günkü kapanışa göre yüzde 0.65 değer kazandı ve 4.64 TL den işlem görmeye devam etti. Aynı dakikalarda Borsa İstanbul'da işlem gören diğer spor şirketleri arasından Galatasaray Sportif A.Ş hisseleri de büyük bir artış gösterdi ve 4.24 artışla 29.50 seviyelerine geldi. Trabzonspor Sportif A.Ş hisseleri yüzde 2.17 primle 2.83 TL'den işlem görmeye başlarken Fenerbahçe Futbol A.Ş hisseleri de yüzde 1.46 değer kazancı elde ederek 36.20 TL’den alıcı buldu.

Beşiktaş'ın şampiyon olması üzerine borsada haftalar öncesinden analistler tarafından beklentinin gerçekleştirilmesini satışlarını tetiklediğini ancak teknik açıdan destek konumunda 4.35 seviyesinin üzerinde satışların karşılanmasının da oldukça önemli olduğunu dile getirdi.

 

Şampiyon Beşiktaş'ın Hisseleri Yükselişte! Beşiktaş futbol yatırımları A.Ş Beşiktaş hisseleri değer kazanıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!