Müezzinoğlu'ndan Yepyeni Kıdem Tazminatı Açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu milyonlarca insanın beklemiş olduğu kıdem tazminatı konusu ile ilgili çalışmaların tamamlandığını dile getirerek yarın hükümete sunulacak dedi.

 Müezzinoğlu'ndan Yepyeni Kıdem Tazminatı Açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bir televizyon programında yapmış olduğu açıklamalar ile dikkatleri çekti. Müezzinoğlu kıdem tazminatı ile alakalı da açıklamada bulundu. Kıdem tazminatı konusunda ilgili bakanlıklarla teknik çalışmaların tamamlandığını ve yarın hükümete sunulacağını böylece onaylanırsa saha da olacağını bildirdi. İstihdam seferberliği ile beraber 2017 yılında 1 milyon 200 bin kişiye istihdam sağlandığına değinen Müezzinoğlu yılsonuna kadar işsizlik rakamlarını çift haneden tek haneye indirilebilmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Emeklilikte yaşa takılanlara yönelik soruları yanıtlayan Müezzinoğlu diğer dünya ülkelerinden bakıldığında emeklilik yaşının 65’in çok üstünde olduğunu dile getirdi ve Almanya'da daha şu an 67 yaşı tartışılıyor şeklinde açıklama yaparak emeklilik yaşını büyük ölçekli hazırlandıklarını 2036'da kadınların 58 erkeklerinde 60’dan önce emekli olamayacaklarını dile getirdi.

16 Nisan'da yapılan referandum konusunda da açıklama yapan Müezzinoğlu evet diyenlere teşekkür ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde evet dedikleri için mutlu olacaklar dedi. Hayır diyenler için de keşke biz de evet deseydik demeyi Allah nasip etsin şeklinde açıklamada bulundu. Erdoğan'ın partiye dönmesi tarihi bir dönüşümdür şeklinde açıklama yapan Müezzinoğlu bu değişimin ülkemize iyi şeyler getirmesini temenni ediyoruz şeklinde açıklama yaptı. Birçok konuda daha açıklamalarını sürdüren Müezzinoğlu FETÖ'nün siyasi ayağının olup olmadığı konusunda açıklamalar yaparak kamudan ihraç edilenler hakkında da yorum getirdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Müezzinoğlu'ndan Yepyeni Kıdem Tazminatı Açıklaması Emeklilikte yaşa takılanlara yönelik çalışma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!