Hint Düğünleri Artık Antalya'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekleştirmiş olduğu Hindistan ziyareti sırasında gündeme getirdiği Hint düğünlerinin Antalya'ya taşınması konusuyla 10 milyar dolar cirosu olan Hint düğünlerinin başkenti olmayı hedefliyor.

Hint Düğünleri Artık Antalya'da

28 Mayıs ile 1 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Hindistanlı düğün organizasyon firmaları ağırlayacak olan Antalya İnventum Mice Turizm Şirketi Yöneticisi Özpak, Hindistan'da yapılan Hint düğünlerini ve düğün acentelerinin bu düğünlerde almış oldukları rolü belirterek Türkiye olarak da bu pastadan pay alabilmek için 120 düğün acentesine Türkiye'ye getireceklerini söyledi. Böylece 10 milyar dolarlık bir ciroya sahip olan Hint düğünlerini Türkiye'de daha fazla gerçekleştirilmesi çalışmaları yürütülmeye başlandı. Özpak, yapmış olduğu açıklamada amaçlarının turizm başkenti olan Antalya'ya Hint düğünlerinde Başkent yapmak olduğunu dile getirdi.

Antalya'da düzenlenecek olan ve Hintli misafirlerin katılacağı bu organizasyonun oldukça önemli olduğunu dile getiren Özpak iki ülke arasında gerçekleştirilecek olan düğün turizmine yönelik en büyük Turizm tanıtma hareketi olacak şeklinde açıklama yaptı. Hindistan dışarıda yapılmış bütün düğünlerinin yüzde seksenini acente yöntemi ile gerçekleştiriliyor ve tamamen hedefe yönelik bir organizasyon gerçekleştiriliyor. Bu nedenle de şu ana kadar böyle bir organizasyon gerçekleştirmeyen Türkiye yaklaşık 120 acenteyi aileleriyle birlikte ülkemizde misafir edecek ve böylece Hindistan'dan acenteler değil Rusya ve Ukrayna yanında en büyük grup üretme kabiliyeti olan acenteleri de bu konuda araştırma yapacak. Büyük bir kongre, konferans kabiliyeti olan acenteleri ağırlayarak Türkiye'yi Hint düğünlerinin merkezi haline getirmek hedefleniyor.

Hindistanlı düğün organizasyon firmaları Hint Düğünleri Artık Antalya'da Türkiye'yi Hint düğünlerinin merkezi haline getirmek hedefleniyor Antalya'ya Hint düğünlerinde Başkent oluyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!