130 Yılın Ardından Yeniden Avrupa'da

1836 yıllarında ilk olarak temelleri Balat’ta atılan Beyaz Fırın, 30 yıl önce Avrupa Yakası'ndan çıkarak İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilk şubesini 130 yıl sonra Etiler'de açtı. Ataköy, Nişantaşı'nda fırsatları değerlendiren Beyaz Fırın 5 yılda Tüm Avrupa ülkelerine açılma planlarını gerçekleştiriyor.

130 Yılın Ardından Yeniden Avrupa'da

Türkiye'de en köklü fırın ve pastacılık markalarından biri haline gelen Beyaz fırın kuruluşu 1836 yılın da Balat’ta Bulgarın Fırını olarak bilinmekte ve küçük bir dükkanda çalışmalarını sürdürmekteydi. Beyaz Fırın o günden bu yana yola devam ederek bugün ailenin 5 kuşak temsilcisi olan Nathalie Stoyanof Suda fırının temsilcisi olarak bulunuyor. Bir yandan büyütmeye çalışan Suda diğer yandan da Avrupa'ya taşıma planlarını harekete geçirmek için fırsat arıyor. İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilk şubesinde Etiler'de açan Beyaz Fırın Nişantaşı ve Ataköy bölgelerinde fırsatları değerlendiriyor. Ancak Beyaz Fırın yeniden Balat'ta açılma hayali de kuruyor.

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda ilk mağazasını 130 yıl sonra Etiler mevkiinde açan 10 milyon Türk liralık bir yatırımla Etiler'e şubelerini açtıklarını bildiren Suda yerinde üretim ilkesinden taviz vermeyeceklerini ve hem günlük hem de taze ürün satacak şekilde tüketici ile güven ilişkisini oluşturacaklarını duyurdu. Londra ve Paris başta olmak üzere Avrupa'da da yeni şubeler açmayı planladıklarını ve böylece Türk lezzetlerini yurt dışında da markalaştırma hedeflerinin bulunduğunu dile getirdi. Uygun lokasyonun bulunması halinde 3 yıl içerisinde 4 yeni şube açacaklarını söyleyen Nathalie Stoyanof Suda doğru lokasyon arayışında olduklarını ve 10 yıl içerisinde 7 yeni mağaza açma planının bulunduğunu dile getirdi.

130 Yılın Ardından Yeniden Avrupa'da fırın ve pastacılık markaları Beyaz Fırın Nathalie Stoyanof Suda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!