Ramazan Geliyor Vatandaşa Büyük Müjde!

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre iç talep ette fazla olması ve Türkiye'de üretilen etin o talebi karşılayamaması nedeniyle fiyatların oldukça yüksek seviyelere geleceği iddiaları ile ilgili olarak açıklama yapan Bakan bu tür spekülasyonlara inanılmamalıdır. Buna güvenerek hareket edenler zarar edeceklerdir şeklinde açıklama yaptı.

Ramazan Geliyor Vatandaşa Büyük Müjde!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci İstanbul ayakkabı saraciye fuarına katılarak burada katılımcılarla sohbet gerçekleştirdi. Aynı zamanda ayakkabı sektörü üzerine de konuşmalar yapan Tüfenkçi basın mensuplarının bazı sorularını da yanıtladı. Tüfenkçi 2017 yılında Türkiye hızlı ve güçlü bir şekilde yeni yıla girdi ve kredi derecelendirme kuruluşları tarafından da % 4 ve üzerinde yüzde 4.5’lik bir rakam yakalayacağını söyledi. Tarım sektöründe de güçlü büyüme sinyallerinin verildiğini söyleyen Tüfenkçi 2017 de Türkiye hedeflerini yakalayacak şeklinde açıklama yaparken 16 Nisan milletin “Evet” demesi ile yeni bir döneme başladı şeklinde açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanımızı millet parti'nin yeniden genel başkanı yaptı ve dolayısıyla direksiyonun başına Cumhurbaşkanımızın geçmesiyle birlikte Türkiye demokrasisi tamamen gelişme ve büyüme anlamında yeni bir hamle yaptı. Türkiye'nin ihracat payına bakıldığında gerekli büyümenin görüldüğünü açıklayan Tüfenkci etin iç talebi yeterince karşılaması nedeniyle 50 Liranın üzerine çıkacağı iddiaları lafta kalmaktadır. Bakanlığın bu konuyla ilgili gerekli adımı attığı şeklindeki sözlerini sürdürdü. Canlı hayvanlarda gümrük vergilerinin kaldırıldığını dile getiren Tüfenkçi et balık kurumu vasıtasıyla da et ve canlı hayvan ithalatı yapıldığına dikkati çekerek bu türde spekülasyonların inandırıcılığı olmadığını vurguladı.

Ramazan Geliyor Vatandaşa Büyük Müjde! Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci et fiyatları İstanbul ayakkabı saraciye fuarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!