Vatandaş İçin Süper Gelişme! Zam Yok

Kamu hizmetleri ürünlerine bu yılsonuna kadar zam yapılmayacak ve vatandaş büyük oranda rahatlarken devlet ise kemer sıkma politikası uygulayacak.

Vatandaş İçin Süper Gelişme! Zam Yok

Sosyal Güvenlik, istihdam gibi konular başta olmak üzere vatandaşın beklentilerine yanıt verebilmek için hükümet devlet harcamalarını kısıtlıyor. Mali disiplini kontrol altında tutarak önemli bir adım gerçekleştiriliyor. Bütünleşik kamu mali yönetim bilişim sistemi ile devlet harcamaları rahatlıkla izlenecek ve devlet kurumlarının mali yönetimi kontrol altında tutulurken harcamaların dökümanları yıl sonu beklenmeden dahi görülebilecek. Büro malzemesinden kırtasiye alımına, su, elektrik giderlerine kadar günlük olarak giderler tutulacak ve ödenekleri aşırı kaçan kurumlar anında uyarı alacak. Bu uygulama sayesinde her kurum ve kuruluş gereksiz harcamalarını kısıtlamak zorunda kalırken bu da paranın yalnızca dengeli bir şekilde dağılımını sağlayacak.

Yılsonuna kadar planlanan bu sistem doğru bir şekilde uygulandığı sürece yılsonuna kadar kamu hizmetlerine ve kamu ürünlerine zam yapılmayacak. Böylece elektrik, doğalgaz, köprü gibi hizmetlerini ücretleri sabit kalacak, zam yapılmayacak ve yine kamu üretimi olan ürünlerde de zam ön görülmeyecek. Böylece fiyatlar önlenerek vatandaşın rahatlaması sağlanırken vergi artışının da meydana gelmemesi ile halkın bütçesinde artış meydana gelecek ve bazı alanlarda ise vergi indirimi uygulanırken vatandaşın rahat yaşamı sağlanacak. Vatandaş rahat içerisinde yaşarken bu kez kemerleri sıkması gerekenler siyasiler ve devlet kabilesi oluyor.

 

Vatandaş İçin Süper Gelişme! Zam Yok Sosyal Güvenlik Bütünleşik kamu mali yönetim bilişim sistemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!