Türkiye İçin İyi Haber! Türkiye'de Artık IFSWF’nin Üyesi

Türkiye'de artık ABD, Katar, Rusya, Kanada, Singapur, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya gibi 28 ülkeden oluşan IFSWF'nin üyesi oldu.

Türkiye İçin İyi Haber! Türkiye'de Artık IFSWF’nin Üyesi

Türkiye varlık fonu (TVF) kuruluşundan çok az bir süre sonra uluslararası organizasyonlarda yer almaya başladı ve detaylı bir değerlendirme sürecinden sonra iyi ses veren site üyeliği uluslararası alanda Türkiye varlık fonuna olan güvenin önemli göstergelerinden biri olarak gerçekleştirildi.

Dünyadaki varlık fonlarının daha yakın İşbirliği ve iletişimin sağlayabilmesi için 2009 yılında kurulmuş olan IFSWF Londra'da kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Katar, Kanada, Singapur, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya ve bunun gibi 28 ülkeye ait olan 30 ayrı varlık fonuna içerisinde barındıran bu kuruluş en yeni üyesi olarak Türkiye'yİ seçti ve Türkiye varlık fonu artık 28 ülkenin varlık fonunun bulunduğu bu forumda çalışmalarını sürdürüyor. Uluslararası yatırım ortamlarında güven duymasını sağlamak amacıyla kurulan IFSWF Santiago ilkeleri sayesinde varlık fonlarını bağımsız denetim ve hesap verebilirlik ile net yatırım politikaları gibi konularda hızlı bir şekilde gelişme sağlıyor.

Türkiye'deki çalışmalarını profesyonel bir yönetim şekli, performans odaklı, şeffaflık, sürdürülebilirlik, hesap verebilirlik ve risk yönetimi ilkeleri ile sürdürüyor. Türkiye varlık fonu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bostan uluslararası Arena'da kendilerine olan güvenin yansıması olarak bu üyeliğin ülkemize kazandırıldığını söyledi. Prestijli bir kuruluş olan bu kuruluşa Türkiye'nin kabul edilmesi uluslararası arenada yönetim yapısını ve şeffaflığın dünya ülkeleri tarafından da benimsendiğini göstergesi olarak görüldü.

 

Türkiye İçin İyi Haber! Türkiye'de Artık IFSWF’nin Üyesi Amerika Birleşik Devletleri Türkiye varlık fonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!