Uygun Fiyata Gün Kapı Etabında Evler Satışa Sunuldu!

Büyük Yalı da ev sahibi olmak isteyenler için büyük fırsat!

Uygun Fiyata Gün Kapı Etabında Evler Satışa Sunuldu!

İstanbul'un yeni deniz semti ve Büyük Yalı’nın Gün Kapı projenin tamamlanmasının tarihinden daha önce yoğun talep üzerine satışa sunuldu. Son 7 ayda yaklaşık %30 satılan Büyük Yalı’nın gün kapı etabında ise sınırlı sayıda 2+1 ve 1+1 daire açılış lansmanına özel %8’lik indirimli KDV dahil olmak üzere 746 bin liradan alıcıya sunuluyor.

Muhteşem görünümü GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın Kazlıçeşme sahil yolunda proje olarak hayata geçirdiği Yeni Deniz semti Büyük Yalı 2+1 ve 1+1 ünitelerden meydana gelmiş olan Gün Kapı etabını yoğun talep üzerine beklenilenden daha önce satışa sundu. Gün Kapı da farklı ihtiyaçlara yönelik seçeneklerden yatırımcılar için bulunuyor.

Gün kapı lansmanını özel %8 indirim ile sizler de Büyük Yalı Gün Kapı bu fırsattan yararlanmak için Ramazan ayının sonuna kadar geçerli olan %8’lik indirimden yararlanabilir. 746 liradan başlayan ev fiyatları ile eşsiz yatırım fırsatını ve iyi yaşamın kapılarını kendiniz için arayabilirsiniz.

Gün Kapı 24 ve 137 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler ile yeni bir hayat kuran genç çiftler için doğru bir yatırım aracı olarak görülebilmektedir. Aynı zamanda ortamın daha güvenli ve sosyal olanaklarla zenginleştirilmiş olmasını isteyenler ve ailesine yakın olmak isteyenler için de farklı yaşam tarzlarına yönelik alternatif çözümler sağlıyor. Gün kapı günlük işlerini Büyük Yalı’da konfor içerisinde ev rahatlığında sürdürmek isteyenler için de ofisler ile büyük kolaylık sunuyor.

Gün Kapı projesi Büyük Yalı’nın Gün Kapı 746 bin liraya konut
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!