Yeni Hükümet İle Birlikte Ekonomi de Özel Sistem Geliyor!

Cemil Ertem yapmış olduğu açıklamada yeni hükümet sisteminin ekonomide büyük değişimlerin meydana gelmesini sağlayacağını belirtti. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Cemil Ertem ekonomideki kritik her adımı takip edeceklerini ve özel bir sistem kurulacağını işaret etti.

Yeni Hükümet İle Birlikte Ekonomi de Özel Sistem Geliyor!

Yeni hükümet sistemi ile birlikte devreye girecek olan birçok yenilik ile beraber Türkiye'nin yeni bir sanayi devrimi kazanacağını söyleyen Ertem, para nitelikli yatırıma dönüşecek ve devlet merkezden çekilecek şeklinde yeni sistem ile ilgili bilgi verdi. Türkiye'yi bir üst lige taşıyacak olan yeni hükümet sistemi ile birlikte ekonomide ortaya çıkacak yenilikler sayesinde yepyeni bir dönemin başlayacağını dile getirdi. Cemil Ertem yapmış olduğu açıklamada ekonomik reformların çok hızlı bir şekilde gündeme geleceğini belirterek yeni dönemde kurum ve uygulamaların devreye gireceğini böylece küçük işletmeleri koruyan girişimci tüccarlığını destekleyen rekabetçi ve devletin merkezinden çıktığı yepyeni bir sistem kurulacak şeklinde açıklamalarını sürdürdü. Ertem Kredi Garanti fonu, Türkiye varlık fonu benzeri kurum ve uygulamaların artırılarak devam edeceğini söyleyerek Türkiye yeni bir sanayi devrimini yakalayacak şeklinde açıklamada bulundu. Piyasadaki para nitelikli yatırımlara dönüyor, bu bir devrimdir şeklinde sözlerini noktaladı.

Ekonomi modeli sayesinde ekonomi oklarının hep yukarı yönlü göstereceğini ve ekonomi yönetiminde bakanlıklardan ilgili kurumlara kadar her alanda değişimin yaşanacağına işaret eden başdanışman bakanlıklar konsolide edilerek reformlar doğrudan yürütülecek ve tek bir Koordinasyon Merkezi oluşturulacak şeklinde yeni sistem hakkında bilgiler verdi.

Yeni Hükümet İle Birlikte Ekonomi de Özel Sistem Geliyor! Yeni hükümet sistemi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Cemil Ertem Kredi Garanti fonu Türkiye varlık fonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
ABank'tan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!
Fibabanka'dan Belgesiz 5.000 TL Anında Kredi!